Pracownia i jej Historia

file4321Pracownia Biżuterii Artystycznej WIKTORIA-ART istnieje od 1986 roku. Jej założycielem, właścicielem i projektantem wyrobów ze srebra, bursztynu, kamieni ozdobnych i innych metali jest Lech Wasiewicz. Wyroby w naszej pracowni wykonywane są ręcznie dlatego każdy z nich jest unikatowy. Podstawą naszej ręcznej produkcji są przedmioty użytkowe wykonywane w pojedynczych egzemplarzach według własnych projektów na zamówienia indywidualne dla firm, osób prywatnych czy też z okazji jubileuszu.

Biżuteria w postaci wisiorów, kolii, branzolet, brosz i inna wykonywana unikatowo ma swój indywidualny i niepowtarzalny urok. Wyroby przedstawione w galerii zdjęć i szkiców mogą państwo spotkać w galeriach i sklepach jubilerskich na terenie Polski, a przede wszystkim w Gdańsku jako kolebce Szlaku Bursztynowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami wyrobów unikatowych. Wykonamy też wyroby według Państwa projektów.

Informujemy, że w 2015 roku firma zmieniła nazwę z “WIKTORIA-ART” na “Wasiewicz-Art” Pracownia
Biżuterii Artystycznej i zdobyła CERTYFIKAT FIRMY GODNEJ ZAUFANIA 2015 wydany przez Centrum
Badania Opinii Klientów.

Przez ostatnie lata 2016, 2017 i 2018 utrzymujemy tytuł “FIRMY GODNEJ ZAUFANIA”. Od 2017 roku posiadamy “CERTYFIKAT FIRMY GODNEJ ZAUFANIA GOLD 2017”.

W 2018 roku otrzymaliśmy też tytuł “FIRMY GODNEJ ZAUFANIA – Członkostwo Elitarne” za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów. Możemy się też pochwalić, że w 2018 roku przyznano nam “EUROPEJSKI LAUR WIARYGODNOŚCI”.

W roku 2019 otrzymaliśmy laur “POLSKI ORZEŁ BIZNESU w kategorii Kobieta Roku 2019″oraz kontynuację “FIRMA GODNA ZAUFANIA 2019”.

W roku 2020 kontynuujemy tytuł “FIRMA GODNA ZAUFANIA 2020” z kolejnym medalem.

W roku 2021 nadal kontynuujemy tytuł “FIRMA GODNA ZAUFANIA 2021” czego dowodem jest zdjęcie z otrzymanymi medalami umieszczone na “STRONIE GŁÓWNEJ”.

Rok 2022 to dalsza kontynuacja tytułu “FIRMA GODNA ZAUFANIA 2022” i kolejny medal, którego zdjęcie widoczne jest na “STRONIE GŁÓWNEJ”.

Zapraszamy do współpracy.